Stvrtok:
- 2826 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 83/2, neskor ho nahradil ZV 2511
- 7931-32 okolo 18. h. vypadol na linke 5/1, neskor ho nahradil ZV 7114
- 7114 ako ZV na linke 5/1 o 20:02 h. mal odchod z Dubravky na prazdno, bez nahrady
- 2940 niekedy medzi 19. az 22. h. vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil 2932
- 2826 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 83/2, neskor ho nahradil ZV 2511
- 7931-32 okolo 18. h. vypadol na linke 5/1, neskor ho nahradil ZV 7114
- 7114 ako ZV na linke 5/1 o 20:02 h. mal odchod z Dubravky na prazdno, bez nahrady
- 2940 niekedy medzi 19. az 22. h. vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil 2932
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.

frenky
Inak uchvatne je, ze ked si na zastavke Milana Marecka, podla chrono by si uz mal byt na Krpasi.
Btw jediny vodic na ktoreho si spominam, ze stihal, ba dokonca chodil na +1!!! Bol vodic z 1124, predtym 1069, volali ho Pupky. Az raz dakoho zrazil na Eisnerovej a odvtedy chodi -3 az -4 Teraz mava 1128.
Raz v lete, bol to vikendovi odchod o 12:02 z Milana Marecka bol za 6min. v Dubravke! Ale to bol expres! Stali sme za Pri krizi, 1124 revala, tlmice stonali. To bola jazda.
Neoplan > na NV/501 chodia plynaky dost sporadicky. Nedavno tam napriklad bol 2831.