Si> mas recht. 
All> od 30.6.2003 vypravuje 191 cez vikend 1.DTPA teda minimalne 191/2. co je vlastne zidak. Nastup 9:45 ukoncenie 20:37 vo vozovni. Vieme tomu odchody?
Nenasiel som. Moze to byt tym, ze ani na zastavkach nie su?

All> od 30.6.2003 vypravuje 191 cez vikend 1.DTPA teda minimalne 191/2. co je vlastne zidak. Nastup 9:45 ukoncenie 20:37 vo vozovni. Vieme tomu odchody?
Nenasiel som. Moze to byt tym, ze ani na zastavkach nie su?
cely ten ich novy system je tym v ri.., tak ci tak idu vsetky elektricky vzdy naraz...

Tomas
86/1-1813:))
86/2-1806:))
86/3-1808:-P
86/4-1918:(
86/5-1800
86/6-1210
86/7-1921:)
86/8-1209