Reply on: Peto #10247:
Co sa ti na starych kacicach nelubi... Ved je to super ked cez tieto horucavy kuria a v dazdi je tam kupalisko a vrzgaju a skripu. A K2S je super , tmave skla, stesneny priestor , pohodlne sedacky ,uplne super vozy, klasika a elegancia v jednom
cely ten ich novy system je tym v ri.., tak ci tak idu vsetky elektricky vzdy naraz...

Tomas
86/1-1813:))
86/2-1806:))
86/3-1808:-P
86/4-1918:(
86/5-1800
86/6-1210
86/7-1921:)
86/8-1209