Reply on: NEOPLAN #10212:
no to mam trosku strach s tou 1820-nou...Pretoze ja som tych vodicov uz 5 rokov nevidel upratovat a to som sa jeden cas o ten voz trosku staral,ale iba vonkajsok(disky atd)..to sa ti muselo iba zdat,mozno,ze si umyval kabinu a predne schody a saponat sa rozmohol po celom voze:-D
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811
NEOPLAN
Inac, lepsi orientacny bod na 11 ako je CHATAM SÓFER nemohli dat??? lebo uz dlhsie som si vsimol ze ludia cumia kde to je??? to nemohli dat tu prechodnu konecnu na NOVY MOST???