A este k hraniu sa s tranparentami: ako keby klubisti neboli ti najvacsi fanatici co sa tyka tohoto... P.S. Ja som tam tie ciele nehadzal...

Skrina je kriva ako paragraf po nehode... Ale este raz opakujem, az taka hroza ako 7304 to nie je. Clovek sa moze aspon chytit hornej tyce, lebo ta uz je dobre uchytena
Zatial je najazdenych 800 km z 15000, potom sa bude jazdit skusobne 15000 s umelou zatazou a 15000 s ludmi.
a cez zastavku Ursinyho letel 50km/h bez zazvonenia.
frenky> co sa ti nepaci na arome v 1062?





Teta M. rano na 5/6 s 7919+20 a Zemlo so zacvikarom na 6/2 so 7781+82.
. Mozu byt radi ze im este veduci nevypol teplu vodu hehehe...
. Vcera bol na linke c.90/5 + c.515 voz 4818 trosku som sa snou pokochal, da sa povedat ze je dobra len ma zaujimave startovanie motora. Nie klucom ale tlacitkom ktore je umiestnene ako napravy na F-typoch. Bol tam 13Sk. A rano na 4935 jazdil Pato asi ho poznas on ma vzdy sedu siltovku a okuliare ma okolo 23 az 26 rokov. Fajn chalan.
frenky
- na linke 1/5. voz 7741+42 sme na Obchodnej o 8:45 s COLORom nasli lezat v zadnom vozni chlapika. COLOR zavolal vodica, ktory skonstatoval, ze typek zije. Vraj na HLST zavola(l) policajtov a dibusta.
- posledna Xka, ktora isla z DH bol vysavac c.1825, na transparent si hodil 202. Dispecer asi nevedel kod na "RAJSKA" tak isiel len s cislom linky
- prvy trolejbus, ktory zacal premavku z DH bol 6617 na L201/2.
- linka X17 stale premava a na transparente ma "X7 Jancova". Pre mna - za mna, nech tam ma tu X7, ale ciel "Budkova" predsa existuje.
------------------------
PANI VODICI NA L X17> kod na ciel "Budkova" je "055"
------------------------
Vypravicka podla poradia>
20>1002,1061
21>1823,1920,1809,1805,mozno Jano,1306
27>1009
38>3508
41>3143
X>1825,1320,1301
X17>3507