Mam taku skaredu poznamku.
Vzdy rano, ked idem do roboty, mi meska 11/1, odchod z Pionierskej 7:41. Pravidelne prichadza s meskanim 5 minut, niekedy aj viac. A co je este horsie je fakt, ze ked vystupujem na Marianskej, tak meskame este viac, dnes to bolo 7 minut. Takze miesto 7:50 vystupim 7:57 a do roboty dojdem akurat na 8:00, co je o nicom. Nedalo by sa s tym nieco robit? Ja viem, ze sprosty cestujuci svojim dvojhodinovym nastupovanim a vystupovanim brzdia chod vozidla, ale aj suchtanie, zbytocne naslapy na brzdu a vesobecne "krabustenie sa" tiez neprispieva k rychlej jazde.
Vzdy rano, ked idem do roboty, mi meska 11/1, odchod z Pionierskej 7:41. Pravidelne prichadza s meskanim 5 minut, niekedy aj viac. A co je este horsie je fakt, ze ked vystupujem na Marianskej, tak meskame este viac, dnes to bolo 7 minut. Takze miesto 7:50 vystupim 7:57 a do roboty dojdem akurat na 8:00, co je o nicom. Nedalo by sa s tym nieco robit? Ja viem, ze sprosty cestujuci svojim dvojhodinovym nastupovanim a vystupovanim brzdia chod vozidla, ale aj suchtanie, zbytocne naslapy na brzdu a vesobecne "krabustenie sa" tiez neprispieva k rychlej jazde.



frenky
- na linke 1/5. voz 7741+42 sme na Obchodnej o 8:45 s COLORom nasli lezat v zadnom vozni chlapika. COLOR zavolal vodica, ktory skonstatoval, ze typek zije. Vraj na HLST zavola(l) policajtov a dibusta.
- posledna Xka, ktora isla z DH bol vysavac c.1825, na transparent si hodil 202. Dispecer asi nevedel kod na "RAJSKA" tak isiel len s cislom linky
- prvy trolejbus, ktory zacal premavku z DH bol 6617 na L201/2.
- linka X17 stale premava a na transparente ma "X7 Jancova". Pre mna - za mna, nech tam ma tu X7, ale ciel "Budkova" predsa existuje.
------------------------
PANI VODICI NA L X17> kod na ciel "Budkova" je "055"
------------------------
Vypravicka podla poradia>
20>1002,1061
21>1823,1920,1809,1805,mozno Jano,1306
27>1009
38>3508
41>3143
X>1825,1320,1301
X17>3507