Tomas> klud,kazdemu z nas sa pacia ine vozy. Andymu mozno daky troflik, tebe 1803 a 1808. Mne osobne sa 1803 zda az velmo prezdobena, ale beriem, ze je cista a mozno aj vonava. Neviem, kedze som este nemal tu cest sa v nej viezt. ;-D 1808 je pekna. Aj vonia, to viem. 
To je vynimka oproti mnozstvu inych vozov, ktore sa tiez snazia byt pekne. Napr. si vezmi 1822, vycackana, ale vnutry zasrata az mi z toho bolo zle, ked som v nej siel na 37.
Taktiez viem, ze sa par ludom odtialto paci voz 1010. Nuz neviem, podla mna je to cirkus, ale cisty cirkus, aj vodic je v pohode chlapik.
Zasa na druhej strane urcite dobre poznas situaciu>
Ty ako vodic sa o voz staras, umyvas ho vzdy po sichte, atd. Lenze ochories a z vozom beha okrem tvojho partaka nejaky okuliarnaty susen, co ledva dokoncil zacvik. Nuz a uz to vyzera ako z 1009. Sa dojdi na to pozriet. Lavy bok omlateny, antena chyba. Na pravom boku pri strednych dverach nova guma a hlboky skrabanec.
A to stihol ten somar za jeden den. Lavy bok oskrel, ked sa netrafil do umyvarky a pravy, ked vychadzal z pumpy.
A potom cela tvoja praca vyjde nazmar.
Kamos hovoril, ze on sa na to moze vysrat. Dielenskym to nevadi, im sa nechce tmelit ten sram na pravom boku, tak preco by to mal tmelit on. Antenu si zozenie aj namontuje sam. Podotykam, ze ten sram ak sa nezatmely zacne za 3-4 tyzdne hrdzaviet.

To all> poznate dakto vodica, ktory si sam na vlastne naklady tepuje sedacky vo voze?

To je vynimka oproti mnozstvu inych vozov, ktore sa tiez snazia byt pekne. Napr. si vezmi 1822, vycackana, ale vnutry zasrata az mi z toho bolo zle, ked som v nej siel na 37.
Taktiez viem, ze sa par ludom odtialto paci voz 1010. Nuz neviem, podla mna je to cirkus, ale cisty cirkus, aj vodic je v pohode chlapik.

Zasa na druhej strane urcite dobre poznas situaciu>
Ty ako vodic sa o voz staras, umyvas ho vzdy po sichte, atd. Lenze ochories a z vozom beha okrem tvojho partaka nejaky okuliarnaty susen, co ledva dokoncil zacvik. Nuz a uz to vyzera ako z 1009. Sa dojdi na to pozriet. Lavy bok omlateny, antena chyba. Na pravom boku pri strednych dverach nova guma a hlboky skrabanec.

A to stihol ten somar za jeden den. Lavy bok oskrel, ked sa netrafil do umyvarky a pravy, ked vychadzal z pumpy.

A potom cela tvoja praca vyjde nazmar.
Kamos hovoril, ze on sa na to moze vysrat. Dielenskym to nevadi, im sa nechce tmelit ten sram na pravom boku, tak preco by to mal tmelit on. Antenu si zozenie aj namontuje sam. Podotykam, ze ten sram ak sa nezatmely zacne za 3-4 tyzdne hrdzaviet.

To all> poznate dakto vodica, ktory si sam na vlastne naklady tepuje sedacky vo voze?
frenky
- na linke 1/5. voz 7741+42 sme na Obchodnej o 8:45 s COLORom nasli lezat v zadnom vozni chlapika. COLOR zavolal vodica, ktory skonstatoval, ze typek zije. Vraj na HLST zavola(l) policajtov a dibusta.
- posledna Xka, ktora isla z DH bol vysavac c.1825, na transparent si hodil 202. Dispecer asi nevedel kod na "RAJSKA" tak isiel len s cislom linky
- prvy trolejbus, ktory zacal premavku z DH bol 6617 na L201/2.
- linka X17 stale premava a na transparente ma "X7 Jancova". Pre mna - za mna, nech tam ma tu X7, ale ciel "Budkova" predsa existuje.
------------------------
PANI VODICI NA L X17> kod na ciel "Budkova" je "055"
------------------------
Vypravicka podla poradia>
20>1002,1061
21>1823,1920,1809,1805,mozno Jano,1306
27>1009
38>3508
41>3143
X>1825,1320,1301
X17>3507