2622 isiel prave zo 74/1 na poruchu ;-D ale hned za nim isiel 2601, takze je mozne ze to /1 nebola... Miki> hej, ja som sa s nim viezol vcera... 7715 sa prehana po BA a na transparent nejaky infantilny debil nahodil "A BRATISLAVA"
a cez zastavku Ursinyho letel 50km/h bez zazvonenia.
a cez zastavku Ursinyho letel 50km/h bez zazvonenia.
,1004,1015
Turbo
Vzdy rano, ked idem do roboty, mi meska 11/1, odchod z Pionierskej 7:41. Pravidelne prichadza s meskanim 5 minut, niekedy aj viac. A co je este horsie je fakt, ze ked vystupujem na Marianskej, tak meskame este viac, dnes to bolo 7 minut. Takze miesto 7:50 vystupim 7:57 a do roboty dojdem akurat na 8:00, co je o nicom. Nedalo by sa s tym nieco robit? Ja viem, ze sprosty cestujuci svojim dvojhodinovym nastupovanim a vystupovanim brzdia chod vozidla, ale aj suchtanie, zbytocne naslapy na brzdu a vesobecne "krabustenie sa" tiez neprispieva k rychlej jazde.