Reply on: Turbo #10226:
Vozokilometre sa musia rátať za súpravu dvakrát, pretože súprava sa skladá z dvoch vozidiel, ktoré sú v majetku vedené samostatne. Popri tom existujú vlakokilometre, ktoré sa rátajú za každú súpravu len raz. Hlúposť je, že výkony si mesto objednáva vo vozokilometroch a nie vo vlakokilometroch. Potom má DP problémy vypraviť súpravu namiesto kačice pri väčších prepravných nárokoch (Zlatá nedeľa, vinobranie, ...).
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811

frenky