Reply on: Turbo #10226:
Vozokilometre sa musia rátať za súpravu dvakrát, pretože súprava sa skladá z dvoch vozidiel, ktoré sú v majetku vedené samostatne. Popri tom existujú vlakokilometre, ktoré sa rátajú za každú súpravu len raz. Hlúposť je, že výkony si mesto objednáva vo vozokilometroch a nie vo vlakokilometroch. Potom má DP problémy vypraviť súpravu namiesto kačice pri väčších prepravných nárokoch (Zlatá nedeľa, vinobranie, ...).
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811
NEOPLAN
btw. 7921 na 13/1
ludia vedeli ste ze na pri razcesti Lamcska cesta/D2 (za zastavkou Polianky smer Lamac) sa stava TESCO??? nevjete ako to tam bude s dopravou???
inac zerem tie oznacniky... na asi vsetkych zast. v Rusovciach, ale aj na Nivach (21) a aj na zastavke Morava je na oznacnikoch trolejbus a ma zmazane palice... dojimave fakt...
a neviete co bude s obratiskom v DNV??? system jak v Rus./Jar./Cun. tu nebude??? (21/121) Dnes sa na Racku a Na SAV kopec ludi nenarvalo... a to bolo 20.45
FRENKYY
a tot vse.
Este ze dnes bol 6284 (kua to cislo si nikdy nevjem zapamatat... ten zalozak s orange trans.) na 202