Reakcia na: NEOPLAN #10212:
no to mam trosku strach s tou 1820-nou...Pretoze ja som tych vodicov uz 5 rokov nevidel upratovat a to som sa jeden cas o ten voz trosku staral,ale iba vonkajsok(disky atd)..to sa ti muselo iba zdat,mozno,ze si umyval kabinu a predne schody a saponat sa rozmohol po celom voze:-D
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811
frenky