Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Andy #236407:
A 208 sa tiež vráti na trasu Šulekova - Mliekarenská v 15-minútovom intervale, alebo to bude nejako inak?
Reakcia na: TomJ #236408:
To je úplne minimálny problém, keďže kvôli uzávierke Mlynských nív prichádza po Ul. 29. augusta minimum áut. Problém je skôr v tom, že to množstvo áut prichádzajúce napríklad od Záhradníckej nemá možnosť odbočiť na Karadžičovu, chýba vyznačenie obchádzky cez Ul. Šoltésovej, keďže Karadžička a Dostojevského rad sú oveľa lepšie prejazdné, ako Mickiewiczova + Kollárovo námestie.
Reakcia na: Andy #236407:
Len dovtedy to mohli zmeniť, aby Mickiewiczova bola hlavná a 29.8. vedľajšia, hlavne keď teraz 208 kvôli výluke na Šulekovej ani nejazdí .
Reakcia na: Ignac #236405:
O mesiac sa otvájarú Mlynské nivy a 202 a 212 budú chodiť opäť cez 29. augusta, takže tam bude frekvencia spojov opät vyššia než cez Mickiewiczovu.
Reakcia na: Mhr1 #236397:
Súhlasím...
Filiálka??? V súčasnosti je tam už zopár obytných domov...staci sa pozrieť.( na území bývalej BEZ ky ci Ferrony...pamatnici vedia čo mienim...)
A keby aj..kam by vyšli prichádzajúci z Filiálky....prwsli 200 -300 m na Raciansku( zastávka Ursinyho ) ci na Trnavské myto???
Reakcia na: S499.1023 #236395:
Iba otázka...chodi ešte v sucasnosti TL 208???
Cez Mickiewicke chodí TL202, 207,212 a AL 31 a 94.
Nuž " soudruzi z NDR ci DPB , někde udelili chybu...." tak zmeny v prednosti...asi by bolo vhodné aj myslieť.
A aká je vyťaženosť 208 oproti 202,212 či 207...
Reakcia na: Mhr1 #236403:
V HN bol dnes nejaký článok, kde písali, že cca o mesiac.
A neviete, kedy sa plánuje aspoň sprevádzkovanie MHD po Mlynských Nivách? A kedy sa dobuduje odbočenie pre t-205 MN - Svätoplukova?
Reakcia na: lumbert #236401:
Uz je august 2019? 😃
Oficiálne nám začala jeseň, ale o otvorení Nív ani zmienka. 😃
Reakcia na: kecho #236399:
Áno, presne toto!😆
Reakcia na: Sor23 #236393:
Vďaka, túto info som zaregistrovala, lenže robotníci včera rozobrali aj povrch vozovky, tak som si nebola istá, či tá 147 tadiaľ prekľučkuje.
Psychiatri tomu hovoria "perseverácia". T.j. neustále sa vracanie k tomu istému. Raz tu niekto vymyslel Filiálku a odvtedy, hoci to bolo opakovane ukázané, že ísť z centrálneho systému na decentralizovaný je kravina, aj tak sa k tomu stále vraciame. Alebo inak: príznakom senility (a ja dodávam aj debility) je nielen neschopnosť udržať myšlienku, ale aj neschopnosť opustiť myšlienku. A to druhé je prípad Filiálky. Teda dnes už prípad pre psychiatrov...
Reakcia na: 810zssk #236388:
Povedzme si to tak - sú aj mestá s decentralizovanými stanicami, ktperé nemajú v pláne to meniť (Paríž, Londýn) ale absolútne nepoznám mesto, ktoré by od centralizovanej koncepcie prechádzalo na decentralizovanú.
Reakcia na: Urbanway 2423 #236389:
Okolo Alžbetky som jazdil s trolejbusom aj s električkou aj v čase, keď boli na hlavnej trolejbusy (aj v čase, keď tam boli semaffory) a nebol tam žiaden problém. Naopak, prednosť na 29.8. x Mickiewiczova bola otočená preto, že pri výjazde z 29.8. prote z trolejbusu vodič nevidí nič, nech sa akokoľvek krúti a v podstate sa tam musel pomaly natlačiť.
https://www.bratislavskenoviny.sk/samosprava/61851-dokoncia-rekonstrukciu-karloveskej-radialy-v-slubenom-termine

"Aj pri tejto etape však prišlo k niekoľkotýždňovému omeškaniu. Dôvodom omeškania je podľa magistrátu predovšetkým neskorší začiatok rekonštrukcie spôsobený koronavírusom a tým pádom nemožnosťou zo strany zhotoviteľa stavby nasadiť svojich pracovníkov z Čiech kvôli povinnej karanténe."

"Vďakabohu" za koronu, môžeme na ňu zvaliť úplne všetko, univerzálny vinník! 😃

Nebyť korony, ktorá začala v marci, jednoznačne sa všetko urobí s mesačným predstihom v špičkovej švajčiarskej kvalite. 😃
Dobrý deň, neviete mi niekto poradiť, či aj pri totálne rozkopanej Šulekovej ulici stojí 147 stále na zástavke Šulekova smerom na Palisády? Ďakujem 🙂
Reakcia na: si #236390:
Ale veď podľa Zákona o cestnej premávke má chodec právo zablokovať križovatku (implicitne z paragrafu 20, odsek 3)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.