Reakcia na: Santer #96753:
Akceptuje. Ale na neho sa poskytujú len komerčné (nie sociálne) zľavy, ako zľavy v obchodoch, kinách, múzeách... a tiež niektoré autobusové spoločnosti na DAL poskytujú na ne zľavu.Re #96757 Marcelllooo: Neviem presne aký bol pôvodný plán, ale viem, že bol okolo toho krik a jedným z dôvodov malo byť zvýšenie hluku. Ako keby ešte medzi obchodom a obytným domom nebol rezervovaný koridor pre štvorpruh a NS MHD.
Mimochodom, je zaujímavé, že podľa tohto (http://www.rovniankova14.sk/docs/nsmhd/stanovisko_r14.doc) vášho stanoviska ste proti električke nič vážnejšie nemali. Kde a kedy nastal ten zlom?
Ámos
Primator vsak dostal mandat od volicov v poslednych volbach na uskutocnenie svojho volebneho programu, ktoreho sucastou je aj vystavba 1. etapy nosneho systemu v Petrzalke v podobe rychlej elektricky.
Ziskal 55,73% platnych hlasov.
Okrem ineho koalicii SDKU,KDH, ktorou je primator sucastou ziskala v mestkom zastupitelstve 57 mandatov z 80.
Nikto nespochybnuje tvoje pravo navrhovat ine riesenia a ohanat sa demokraciou. No poprosim ta aby si v mene tej istej demokracie respektoval vysledky volieb do organov samosprav obci z roku 2006.