Reakcia na: m@rtin #80014:
Nejde len o WC, ide aj o akesi obcerstovacie zariadenie (myslim ze aspon nieco na spravenie kavy tam maju) a vseobecne, miesto na oddych. Re #80017 Mego: Myslim ze pri tej trati ani tak nejde o Vojensku nemocnicu ako o Patronku - kde inde to tam chces tocit? Ale predlzenie k TESCU Lamac by som uvital
AAA
1. v smere na Kramáre, tu nie je prestup na Patrónke, kde nie je ani priechod pre chodcov. Teda ak ideš cez víkend napr. z Dúbravky na Kramáre, musíš ísť buď cez Sokolskú, alebo vystúpiť na Patrónke a ísť pešo k Suchému mlynu, čo je blbosť. Inak povedané v smere na Kramáre tá linka nemá význam.
2. Zároveň je na nej zbytočne hustý interval so zbytočne veľkým vozidlom. (Pred 211 tam chodil raz za 30 minút SOR).
3. Sám dobre vieš, že to vzniklo kvôli tomu, že cez výluku na Miletičke, vodiči nechceli striedača, preto sa zaviedla najhlúpejšia linka (ak nerátam 38) celej siete 211, alebo skôr WClinka, keďže tým zväčša chodí vodič a 1-2 ľudia.
Teda z toho mi vychádza, že tá linka je absolútne nezmyselná a keby sa DPB prebral zo spánku hlbokého socializmu, tak by ju zrušil a radšej posilnil niečo iné.