Reakcia na: marclucpicard #59354:
Abych pravdu řekl, tak mám krajní nedůvěru k samotnému řešení souběžného provozu klasické železnice a klasických tramvají v jednom tunelu! Ne že by to nešlo, ale skutečností zůstává, že nikde v Evropě není nic, co by se tomuto řešení jen trochu podobalo a mám hluboké pochybnosti, že zrovna Bratislava je to pravé město, které by mělo s tím experimentem přijít!Jinak čistě technicky vzato, tak by určitě šlo udělat někde v železničním tunelu separátní připojení tramvaje, ale skutečně nevím!
A hlavně se mi na celé té koncepci nejvíc líbí, že by Petržalka byla obsloužená dvěma nezávislými druhy dopravy a lidi by si mohli vybrat jestli k té které cestě potřebují spíš vlak nebo tramvaj! Pokud by to mělo vést společně, tak to už rovnou může být v Bratislavě metro (to aspoň není tak experimentální) a vyjde to úplně nastejno! Jen se bojím, že vidina dalšího přestupování (a ještě k tomu mimoúrovńového) sama o sobě pro petržalské cestující příliš atraktivní nebude!

Andy
Re #59338 Beus: Čomu nerozumieš? Semafor je nastavený na zelenú vlnu pre SAD a autá (tých tam mimochodom prejde dosť veľa) a vďaka tomu je možné, to, že je tam zastávka a MHD nie je zdržaná, pretože, po tých 30 sekundách, ktoré stojí na zastávke, má zelenú na danom semafore. Neviem, čo na tom je nelogické alebo nepochopiteľné. Je to jedna z mála nadvädzností, ktoré v BA fungujú poriadne.