Reakcia na: m@rtin #53962:
Nikoliv, naopak bych byl v sedmém nebi! Já nemám apriori vůbec nic proti MHD v Praze nebo v ČR, akorát je hodně věcí, které se mi tu nelíbí. A Vy jste mi naprosto jedno, jestli se Vám líbí Poršetra, ZET 2200 nebo třeba KTM-8 z Usť- Katavu je zcela Vaše věc.
S499.1023
Ty nmáš ani minimální snahu něco pochopit. Ty prostě vykoukneš z IUC a řekněš - tohle se mi líbí, to je nejlepší na světě. A kromě toho máš ještě naprosto neslaný-nemastný, vykastrovaný, sterilní, unifikovaný, pseudoevropanský vkus. Kdyby byl někdy v roce 1963 kapitalismus a internet, tak bys určitě na nějakém diskusním fóru napsal o laminátce, že nechápeš, proč blbci ve škodovce navrhli lokomotivu takových tvarů, jaká nikde v Evropě nejezdí.