Inak si trochu rypnem pre tych, co su privelmi nadseny so sucasnych zmien v MHD.
Normalny clovek bude z MHD nadseny vtedy, ak bude vyhodnejsia (alebo aspon porovnatelna) s vlastnym autom. Dovtedy vzdy bude tahat za kratsi koniec. A mne stale vychadza lepsie ist vlastnym autom, ako MHD - dokonca presne na moju situaciu mam pracu z domu cca 3km. A obcas som sa zviezol busom - bo to bolo za 8min + 5min chodza dokpy (autom to vychadza asi len o 3.min. kratsie). Ale v sucasnosti mozem prestupovat 1x a ist tak 20min. Ale O.K. tragediu v tom nevidim, len tvrdim, ze auto je stale lepsie.
Normalny clovek bude z MHD nadseny vtedy, ak bude vyhodnejsia (alebo aspon porovnatelna) s vlastnym autom. Dovtedy vzdy bude tahat za kratsi koniec. A mne stale vychadza lepsie ist vlastnym autom, ako MHD - dokonca presne na moju situaciu mam pracu z domu cca 3km. A obcas som sa zviezol busom - bo to bolo za 8min + 5min chodza dokpy (autom to vychadza asi len o 3.min. kratsie). Ale v sucasnosti mozem prestupovat 1x a ist tak 20min. Ale O.K. tragediu v tom nevidim, len tvrdim, ze auto je stale lepsie.
El Sergio
Ale na druhej strane, kde ju inde otočiť, že áno... Napadlo ma obratlisko na ST Aréne, ale to je asi nejako nerealizovateľné. No čo, vlkä musia počítať s istými meškaniami. Linka 68 za to stojí! ?
98 a 99 jednoznačne vymeniť, 98 nemá čo zvážať! Na to je tu 99! ?
Len aby ma neobvinili, že som zaujatý proti Lúkam VIII. Ja by som sa už asi obvinil... ?