Reakcia na: petert #42834:
Akou rečou píšeš? Prečo sa snažíš emulovať češtinu, keď máš problémy aj so slovenčinou? Neboj sa, on by Ti rozumel (keby si písal zmysluplne) aj slovensky.
a predsa im to prezliekame, umyvame, cistime. A to pozor - nie v pravidelnych intervaloch, ale okamzite ako je to potrebne. Asi by som chcel od vodicov DPB vela, keby si mali pri kazdej pauze na konecnej vsimnut, ci maju alebo nemaju spinavy voz a pripadne (ak na to je cas) vziat do vlastnej ruky metlu a zamiest - to vsetko zadarmo a len preto, aby bolo vidiet, ze prave ON ma cisty voz. A este pozadovat, aby to robili z dobrej vole, co? ?
papuca
arogancia managementu nie je tak viditelna ako pripadna arogancia tych, ktori s cestujucimi prichadzaju bezprostredne do styku. az to v ba skonci tak, ze sa este aj zvysok ba dohodne na odvoze firemnymi autami, tak otom budu alektricky, trolejbusy a busy hnit vo vozovnach, lebo nebudu peniaze ani na ich zastresenie.