Páni,už zajtra o 7:00 odchádzam na "toulky ČR" a z tohto dôvodu Vám nebudem k dispozícii.Prijmite preto prosim,moje ospravdlnenie.Lúčim sa s Vami a verím že sa už čoskoro opäť stretneme.
Do skorého videnia.
S pozdravom "Doktor".
Do skorého videnia.
S pozdravom "Doktor".

Andy
1. SOLARIS
2. VSETKY TROLEJBUSY A ELEKTRICKY (okrem T6VYKOL a FAS SANOS)
3. IKARUS 4xx
4. SORRY
5. KAROSA B742
6. TAMBUS
7. FAS SANOS
8. T6VYKOL
9. KAROSA B73x
10. IKARUS 28x