Reakcia na: 810zssk #254324:
To bolo na margo cestovania z N. Mesta vs. hl.stanica.Nehovím, že nefunguje. Inú možnosť totiž nemajú, keď sa to tam ukončuje. Ono to prebralo trasu po linke tuším 630, ktorá bola pod DPB. No predtým boli roky vedené určené spoje L32 (53) z Trnavského mýta na Čiernu vodu.

)
TomJ
Mňa by ešte zaujímalo, ako má Arriva nastavené obehy vozidiel, lebo často vidím ísť po Ružinovskej služobné jazdy na/z Astronomickej. Trošku potom nechápem zmyslu skrátenia tých liniek, keď vozy furt behajú do depa a späť. To ich mohli ukončiť radšej až na Prievozskej.