Reakcia na: Ttom #202607:
Samozrejme, snad si nemyslis ze by sa nim niekto v ramci tejto superkvalitnej demodernizacie zaoberal.
už eln kvôli tomu že by ušetrili cca 50% stĺpov nových
jediná nevýhoda je že by sa museli troška zmeniť sírky náštupíšť, keďže ten stĺp berie troška "jazdného pruhu"
aspoň neťahajú sa 20 metrové prívesné laná

Michal111
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=12084&secid=7