Reakcia na: 810zssk #190627:
@all: Tie sú už na ústupe (pokiaľ viem, ani sa pre ne aplikácia pre BIDku nerobila), takže v Lamači by mali mať tiež POPku. POPka samozrejme na kartu zapisovať vie, tzn. PCL BID sa budú predávať NA STANICIACH v rámci BID bez ohľadu na to, či tam majú iKVC či POPku.@Peon: Medzinárodné lístky s pevnou cenou sú také, ktoré majú cenu pevne stanovenú (napr. BA-Wien), medzinárodné lístky s "nepevnou cenou" sú všetky ostatné, kde sa cena vypočítava na základe úsekov v jednotlivých krajinách, tzn. je potrebné online pripojenie k predajnému systému.
d3k0
- cast vozidiel z Krasnan rano vykona linku 9, potom v rannej spicke jazdi na 6, v sedle na 9, v popoludnajsej spicke na 6 a potom do ukoncenia na 9
- cast vozidiel z Krasnan podobne ako v predchadzajucom bode, ale na konci vykonavaju 6 az do jej predlzeneho ukoncenia
- cast vozidiel z Trnavky vykonava celodenne 9
- cast vozidiel z Trnavky vykonava spicku na 9 (rano vyjazd aj dojazd a popoludni vyjazd ako linka 6)
Je to trosku komplikovanejsie, ale na druhej strane sa takymto sposobom podarilo ziskat vykony na predlzenu premavku linky 6
Co sa tyka prekladu v Dubravke, tam je pri dvojlinkovom LV jednoducha matematika - bud bude taky preklad v useku KV-PKI alebo v useku KV-nabrezie aj KV-tunel - uz sa da len vybrat mensie zlo.