13 bola vzdy kvalitne vytazena, mozno akurat naozaj v tom sedle nebola az taka plna, ale aj tak bola slusne zaplnena, takze zbytocna urcite nebola
@Valec: neviem v com mas problem, ale urcite nie je 13 vytazena "len" v piatok popoludni!
@Valec: neviem v com mas problem, ale urcite nie je 13 vytazena "len" v piatok popoludni!
Joyki
Dosť veľký nezmysel, čo si napísal. Práve na Kamennom nám. teda v okolí vy/nastupovala najvačšia miera cest. z Hl.st.
Na autobus zas cestujúci z vlakov neprejdú, lebo nadalej autobusy budú stáť v zápchach a budú stále drahšie, ako vlaky(15%-ná Regional+výhodné predplatné) - predplatné lístky vo vlakoch budú lacnejšie, ako keby sme kupovali každý deň v mesiaci jednorazový. Skôr prejdú do áut, a to z prímestských oblastí do vzdialenosti cca. 30 km. ?