Reakcia na: Emo #149459:
okrem toho, že to má ten debilný hrb, koliečka jak od nákupného vozíku pomaly, ešte aj ten design hovädský. To už je im tak zaťažko používať design len rady NB?!Re #149462 Emo: Ale čoby... Na úseku Hegyeshalom - Rajka vlaky jazdili s 10-20 ľuďmi a to prosím sa neobťažovali niekoľko rokov tam posielať tie Siemens súpravy spojené do dvoch ? čo vidím grafikon vlakov MÁV na trati Csorna - Hegyeshalom kde jazdí Bzmot (detto čo naša "anča" radu 810), tak to mohli predĺžiť spoje z Csorny do Hegyeshalomu až po Rajku, to by tam stačilo a mohlo ostať spojenie zachované. Logicky kto chce ísť z Rajky alebo Bezenye do Mosonmagyárováru, tak vlakom to trvalo dlhšie a bola to zachádzka, takže vlaky Rajka - Moson - Gyor boli kravina a neviem prečo teraz tam tie vlaky chodia takto, keď autobusom je to cestovanie atraktívnejšie. Výhodou stanice v Rajke je, že nie je mimo dediny ale pešo dostupná do 10min pešej chôdze. V Bezenye je to ale totálne na figu. Takže celkom logicky by mohli ísť vlaky z Rajky smerom Sever - Juh obsluhované Bzmot, príp. s prívesným vozňom.
dosť študentov a ľudí cestuje napr. zo Šamorína.
kecho
keďže mapa liniek je naposledy k 1.10., tak som sa rozhodol aktualizovať tú trempovu schému liniek MHD (zatiaľ k 9.5.2010, keď už jazdili cyklo a ešte jazdila 131/184 + potom ešte k 14.5. a potom k 17.5.) zároveň by som sa chcel spýtať, či by bolo lepšie ju potom poslať priamo niekomu na @imhd.sk alebo ju najprv dať na nejaký link na downloadnutie a kto bude mať záujem, nech ešte pohľadá chyby, čo mi určite utiekli
vedel by mi niekto pls. prezradiť, či náhodou nie sú zastávky OU železničné a OU obchodné prehodené? alebo ako tam vlastne potom tie busy jazdia? lebo podľa CP to naozaj vyzerá byť opačne nakreslené ?
Re #149467 Viliam22: samozrejme, určite je len zhoda okolností a mimoriadna náhoda, že sa tam budú pretŕčať presne týždeň pred voľbanmi ?
len nejako to zase koliduje s očakávaným predvolebným predstavením MBCC. alebo žeby sa jazdilo v CC cez tunel? ?