Nuz... ak si niekto nevsimne palice na streche "autobusu", tak uz fakt neviem...
o čom to vlastne hovoria napr (ale berte to s rezervou, dobre si to nepamätám): príspevok do 11 000Sk pri životných jubileách, ak máš od doktora predpísanú dietu tak ti musí zamestnávateľ poskytnúť diétnu stravu, všetci zamestnanci musia raz ročne podstúpiť kúpelnú liečbu, ak si na marodke tak dostávaš stravné?.... a kopec daľších príplatkov, výhod nad rámec zákonníka práce.
Jano
Nuz ja by som bol viac za to, aby sa do druheho vozna namontovala kamera a vodic by mal vpredu prehlad o tom, co sa deje vzadu. Ja viem, je to financne narocne a v sucasnych podmienkach asi tazko realizovatelne.
Taktiez ma napadla myslienka, ze by v zadnom vozni sedel aspon vo vecernych hodinach nejaky "dozorca", DPB by ho musel sice platit, ale na druhej strane by sa to asi viac oplatilo, ako nakup a nasledne pouzitie cistiacich prostriedkov.
Co vy na to??