Reakcia na: Mar.z.y #125320:
Neviem prečo neukazuje posledné pismeno "a" a tiež tie "%" sú pre mňa novinka. S tým vynechávaním písmen som sa stretol, ale tie "%" som nemal česť vidieť ? Neviem načo sa hrajú s týmito transparentmi. Klasické DOT v interiéri pri kabíne za kĺbom boli najlepšie, jasne viditeľné, veľké písmená + premietaný zoznam dôležitých zastávok na trase linky. Bohate postačilo. Skôr namiesto kupovania týchto somarín by mali druhý displej inštalovať aj do kĺbových autobusov za kĺb aby aj ľudia v kĺbe videli lepšie zoznam dôležitých zastávok na trase a ostatné info čo panel ponúka.
? ? ? ? ?
Sommelier
Jeden nástup do vozidla navyše a k tomu aj nízkopodlažný vždy urýchli nástup do súpravy. Ak si opačného názoru, konzultuj toto so svojim učiteľom matematiky, prípadne zájdi na SAV aniosekundu. ?
Jestvujú nejaké správy z miest, kde sa vaňové úpravy a články realizovali o hromadnom padaní cesujúcich zo schodov pri prechode z/do vysokopodlažnej časti ? Čím chceš svoje tvrdenie podložiť ? Svojim dohadom ? ?
A čo keby tam bol invalidný vozík ? Na to tá nízkopodlažná časť je primárne určená. Vzývaš komunistických predákov po večeroch ? Tí roky nehumánne nevytvárali podmienky pre ľudí so zníženou schopnosťou pohybu.
Možno by si si vedel predstaviť, že po nahradení K2 liniek vozami 2 x T3 by sa na obratiskách mohli zmeniť podmienky. Aj toto konzultuj, odporúčam Ti si to nakresliť, farebne rozlíšiť. ?
Ty by si rozhodovania o doprave nebol ani schopný.
A k tej unifikácii – opäť – tento “fakt” nemáš čím podložiť, pochopili ? Je to to isté, ako keby sme použili všetky neuspešné unifikácie Bus/Trl v bývalom československu ako argument proti nim.