Reakcia na: 810zssk #99810:
Vysvetli pojem "NESTACI". Nepoberie vsetkych cestucich? Lebo ak poberie, tak STACI.
Ja som si v Brne raz oznacoval listok v primestskej 510 vodic si vobec nepozrel co som oznacil - keby som mal cisty papierik idem zadarmo
nie na teba
810zssk