Reakcia na: Papyr #99273:
3.11.-13.12.1975 a 23.3.-30.6.1982. (Čekal, P.: Lodní doprava jako součást MHD v Praze aneb soumrak parníků na Vltavě. In: Dráha 2/1998. Fotky tam nie sú, pozriem v starších Železničářoch, až sa k nim dostanem.)
. Tĺk príde z Paríže, z mesta kde nie sú električky ale zato je tam gumometro a RER a už bude ryčať, aké to je dobré...
Ike
nastup prednymi dverami je blbost pri MHD, to bez pochyby, ale sucasne riesenie ND tiez nie je najstastnejsie...