Reakcia na: 810zssk #99045:
Vzhľadom na okolie mi nepríde ani jeden z tých variantov ako vhodnejší.Re #99049 enumaelish: http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000025219/UPN%20TEXT.zip
K_DOPRAVA.doc, strany 8 - 10.
TO je ten dôvod prečo sa začalo uvažovať o stavbe metra
? ? ? ? TO je to nešťastie, že električka vyzerá tak ako vyzerá, pretože pôvodone tu mali byť RÝCHLODRÁŽNE trate systému TRAM
☠
dokonca potom sla cez most spolocny s IAD a aj tie tam mali zuzeny profil na jedno auto a tak museli davat pozor aj na eliny aj na protiiduce auta... tusim tu bola fotka niekde...
Ike
presne tato
http://www.imhd.sk/tatry/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=13468&idg=793&gi=40&gn=20&gs=e&gsd=
http://www.imhd.sk/tatry/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=22789&idg=793&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=