Reakcia na: Marcelllooo #98944:
Električkové podjazdy pôsobia ako retardér a sú v rozpore s princípom prebudovania na rýchloelektričku? V Brne sú teda tiež neschopáci, pretože tam budujú škaredú rýchlodrážnu električku. Don Slávik by tam mal ísť zaštebotať a vyhlásiť, že budovať podjazdy a nadjazdy im rýchlosť nevyrieši. Jedine istý zástupca vlastníkov bytov z Petržalky vie čo je najlepšie, ostatní sú električkoví onanisti a feudalisti... ? Na niektorých miestach samozrejme prebudovať na hĺbený tunel, ale všetko v existujúcich líniach.
.
Peon
Na zábere vidno aj dispečerov, zrejme aj oni tam došli zbytočne. Zaujímalo by ma, pri ktorých mimoriadnych udalostiach NETREBA volať dispečerov (a teda stačí len nahlásenie na centrálny dispečing)?