Reakcia na: Marcelllooo #98877:
Prestaň stále opakovať električku, duálny systém a jeden výnimočný a jediniý NS MHD, NS MHD, NS MHD, NS MHD, NS MHD. Bude to železnica, žiaden klasický nosný systém, navyše nekompatibilný so súčasným, alebo ak chceš, so súčasnou hnusnou električkou.
intony
Aký je rozdiel, že vykopem 10 metrov hlboký podjazd alebo 10 metrov hlboký hĺbený tunel na celej trase?
Nevyjadril si sa ku Karlovej Vsi a to je oveľa dlhšia časť "razeného metra" ako ako v centre ? Čiže, aj keby si v Ružinove a Dúbravke staval hĺbením v stredovom páse električky, pod 50-90 mld. by si sa určite nedostal.
A naozaj by stála prestavba električkovej siete 50-90 mld. Hahahahahahahaha. Prepáč, iné sa nedá. ?