Reakcia na: kecho #97980:
DO 2 minut nemusi znamenat, ze o 2 minuty pride SMS. Moze ti prist o 10 sekund, o 30 sekund...ale aj o dve minuty ? Takze preventivne poslat o minutku skor nez pride spoj, alebo ked ho vidim uz v dialke, pripadne tesne pred nastupom. Ak SMS pride az pri kontrole revizorom, tak asi hosan bude musiet cakat a porovna kod v nej s aktulanou databazou , az po 2 minutach ? Pravdepodobne vsak SMS listok bude platit od casu kedy ti pride SMS. Ak ti spoj vynecha a ty si posles SMS na 10 min. listok, tak si vyhodil von oknom peniaze..ale ktovie mozno to osetria nejak ?
2/ ľudia budú pri nastupovaní/vystupovaní skôr využívať niečo, čo je na povrchu, ako pod zemou, 3/ toto je ten tvoj polozapustený variant? či plytký tunel?
Lubomir
K2 neviem, ale u T3 a T6 nevidim problem... na rychlodrahe v kosiciach sa bezne s T3 jazdievalo 70-75 km/hod. A pri tej hustej sieti zastavok i tak nedosiahnes vyssiu rychlost. Okrem toho by bolo trochu nefer aby z penazi danovych poplatnikov boli jazdili v petrzalke len NP vozidla a inde aj normalnopodlazne. Zober si len linku c. 12 a karlovu ves... su ludia co jazdia napr. L9 a tak by sa NP vozu nikdy nedozili...