Reakcia na: Ámos #95665:
ďakujem. lebo sa mi zdalo logicky divné, aby sa zväčšil spád medzi Šafkom a mostom, pričom by sa tam mali šplhať eliny
Re #95680 bwd:
priznám sa, že som po tom, nepátral, takže sa možno spýtam blbosť, či nešla náhodou z mosta smerom doprava, tam ako je teraz okolo umelky spravená tá nová (cca 10 rokov ? ) cesta?
Marcelllooo
Precital som si aj zvysok tej studie a nikde som sa tam nedocital, ze by sa uvazovalo s MHD pre Pezinok alebo ze by tam boli na to predpoklady... Prave naopak, uvazuje sa o (mikro)regionalnej autobudovej doprave (cize nielen MHD).
Nosnym systemom ma byt zeleznicny koridor 120, ako som aj ja tvrdil.
Takze o com je este rec?