Reakcia na: Jezo #92663:
Ono je to fajn projekt.. mna by len zaujimalo kde to ma koncit? V Petrzalke? Alebo by to slo az do mesta? Navyse, Petrzalka mala proti trati Wolfsthal - Bratislava vyhrady.. takze pochybujem ze sa to podari, ale ak ano tak by to bolo super
?
fobust
Áno, Badner Bahn je električka jazdiaca mimo územie mesta. Ale je to obyčajná električka, napájaná 600 V bez železničného zabezpečovacieho zariadenia.