Reply on: fobust #92190:
Normálni ľudia si nekupujú auto preto, že by boli zhnusení stavom socky ale preto, že si proste kúpia auto, keďže MHD a IAD NIE sú vzájomne nahraditeľné a potom ich používajú podľa okamžitej výhodnosti toho-ktorého druhu dopravy. Na rozdiel od nich, psychopati si kupujú auto preto, že sú zhnusení stavom socky. Potom nezabudnú pri každej možnej a nemožnej príležitosti zdôrazniť, že jazdia výhradne IGK a verejnú dopravu nazývajú výhradne výrazom "socka".
fobust
Áno, Badner Bahn je električka jazdiaca mimo územie mesta. Ale je to obyčajná električka, napájaná 600 V bez železničného zabezpečovacieho zariadenia.