http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=5233
kolko vodicov bolo potrebnych na tuto paradu? a kolko spojov nebolo vypravenych pocas poobednej spicky kvoli nedostatku vodicov? To uz nemohli pockat do soboty?
kolko vodicov bolo potrebnych na tuto paradu? a kolko spojov nebolo vypravenych pocas poobednej spicky kvoli nedostatku vodicov? To uz nemohli pockat do soboty?
fobust
Stránky prepravcu. 5/6 vyjadruje pomer hnacích náprav k ceľkovému počtu náprav. Teda že na piatich nápravach zo šiestich sú motory. V prípade Cobry je to ale trošku unikát, lebo po ľavej strane sú hnané všetky kolesá, vpravo štyri zo dvoch. Vychýdza to z konštrukcie vozidla a rozmiestnenia trakčných motorov. Ono tá tramvaj ani nemá dvojkolie ako klasické BA električky, ale samostatne zavesené kolesá. Treba vidieť, istotne vygoogliš keď zadáš "Cobra Tram" alebo "Cobra Strassenbahn".