Reakcia na: Valec #86133:
Hlúposti preto, lebo ako už správne poznamenal S499.1023 v príspevku #86127 vo Viedni sa na električkách zatvárajú dvere automaticky. Ja ale hovorím o Bratislave, kde by systém otvárania dverí na vyžiadanie podstatne zlepšil súčasný stav, keď sa zbytočne na každej zastávke otvárajú všetky dvere aj napriek tomu, že nie sú vybavené fotobunkou.
bwd
Čo sa nedá? Typické! Zase "nedá sa"... . Vo vozidlách, ktoré tie tlačidlá nemajú sa dajú predsa dorobiť. To predsa nemôže byť problém. A ak by sa to urobilo vo vlastnej réžii, tak by to stálo pár sto korún na vozidlo.