Reakcia na: S499.1023 #85106:
Fíha, tuším sa to začína podobať na môj šotonávrh, pod kĺby som dal tiež podvozky o dvoch otočných čapoch umiestnených 30 cm za sebou. A tiež je plne NP. Teda bez schodov. Iba so šikmým nábehom. ?
Samozrjeme ak to nebdue iba vlečák, žáááno? ?
m@rtin
Ještě k tomu připočti délku 30 metrů, 3 články, dvoje dvoukřídlé široké dveře v každém článku, kabinu řidiče umísti nad první podvozek a dostaneš tramvaj Škoda 15T.