K elektricke do Petrzalky: Teraz je tender na projekt po Bosakovu. Predstavme si ze sa aj trat po Bosakovu spravi. A co potom? Bude tam obratisko? Pripadne bude trat, ale nebude sa po nej jazdit? Pretoze o tom ze by sa robilo na tom uzasnom hybride neviem.

wiebra
Ja by som mal otazku ?
Ta skusobna Elektricka Skoda T06 bola zatial v BA
Pridu aj tie druhe Bombardier a ine alebo mesto nema penize uz na skusanie a budeme stare T3 a K2 prestavovat ( v BA je to mozne ).
Alebo je uz skoro rozhodnute ( aj keby bol tender, niake vyberove konanie ) tak to urcite vyhra Skodovka ???
ALebo to stagnuje ?
Dufam ze my dakto na to odpovie, Pekny Vecer ?