Reply on: hoppusmark #82101:
Vodicov busov a tbusov je este vacsi nedostatok ako u elektriciek... A druha vec je ta, kde by sa otacali - snad najlepsia je moznost upravenia dopravneho znacenia v uliciach pri Bielom krizi, potom by sa dalo chodit po Nam. Biely kriz. A aj tak si neviem predstavit cloveka, ktory by odsuhlasil pri obmedzovani mnozstva abus liniek takuto ND s intervalom 5 minut - aby nadvazovala...
wiebra
Ja by som mal otazku ?
Ta skusobna Elektricka Skoda T06 bola zatial v BA
Pridu aj tie druhe Bombardier a ine alebo mesto nema penize uz na skusanie a budeme stare T3 a K2 prestavovat ( v BA je to mozne ).
Alebo je uz skoro rozhodnute ( aj keby bol tender, niake vyberove konanie ) tak to urcite vyhra Skodovka ???
ALebo to stagnuje ?
Dufam ze my dakto na to odpovie, Pekny Vecer ?