Reply on: hoppusmark #82101:
Vodicov busov a tbusov je este vacsi nedostatok ako u elektriciek... A druha vec je ta, kde by sa otacali - snad najlepsia je moznost upravenia dopravneho znacenia v uliciach pri Bielom krizi, potom by sa dalo chodit po Nam. Biely kriz. A aj tak si neviem predstavit cloveka, ktory by odsuhlasil pri obmedzovani mnozstva abus liniek takuto ND s intervalom 5 minut - aby nadvazovala...
hoppusmark
Čo sa týka obnovy električiek, ktoré jazdia na súčasných tratiach, žiadne nakupovanie nových vozov sa nechystá, čo je možné si vydedukovať zo sumy, ktorá bola pridelená na nákup električiek: 100 miliónov.. Za to sa kúpi 1 (slovom jedna) električka..
Možno, že rekonštrukcie starých T3 budú pokračovať, čo je ale podľa mňa úplne bezvýznamné, pretože tu bude absentovať nízkopodlažnosť a hlučnosť električiek naďalej zostane..
?