Reakcia na: m@rtin #78197:
Pravda, ak sa nič nestane Solarisy z BA nepôjdu, ten súdny proces by DPB nevyhral.Nie je mi z fotiek jasné, (nikdy tam nevidno podlahu pred dverami). Je to strašidlo naozaj celé durch nízkopodlažné (v prospekte je jediný údaj - 360 mm) ?
Jo a ani som nesedoval dianie, ale Citelis od KarosaRenaultIrisbusIveco už ponúka CNG verzie (že sa zobudili). ☺
m@rtin
Sám jsem zvědavý kolik bude stát kloubový Sor. Jsem přesvědčený, že bude lacinější, než patnáctimetrový Solaris. Nesmíte zapomínat, že Sor je z části vlastněn skupinou J&T, která má určitě na BA magistrátu mnoho kontaktů. Dokonce jsem slyšel, že výroba kloubových Sorů je právě cílená na dodávky do Bratislavy.
Pár fotek, co by vás mohlo čekat.
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_a.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_c.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_d.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_e.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_i.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_q.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_l.jpg
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/NB18_2E1_7652_m.jpg
Prospekt:
http://www.sor.cz/documents/nb_18b_p.pdf
Délka 18,75 m, kapacita 175 cest., motor Iveco 243 kW.
Jestli se jim to podaří udělat i ve verzi CNG a trolejbusu, tak to ještě na našem trhu hodně zamíchá s kartama.