KLF:
moze byt, ale na prvy pohlad som si pomyslel ze Hviezdoslavovo namestie, ale tam take domy nie su.
moze byt, ale na prvy pohlad som si pomyslel ze Hviezdoslavovo namestie, ale tam take domy nie su.

)
Je to nejkrásnější trasa a jezdí tam nejošklivější vlaky.



ferro
ked som hovoril o vlakoch, mal som samozrejme na mysli metro...
a tu jednokolajku na Malostranskej mam aj odfotenu, podobne aj vylukove busy a okrem nej som mal na mysli aj podchadzanie elektriciek pod takou budovou pri zaciatku Karlovho mostu (jak je ten prechod).
co sa mi nepacilo: ako mozu skuplovat dve uplne typovo odlisne historicke eliny a robit na nich okruzne jazdy??