Reakcia na: NN #76719:
Dovod je okrem inych, ze prevaznej vacsine sa takato "tvorba" nepaci, aj ked kvoli tomu nepisu peticie... naviac to podporuje neuctu k cudziemu majetku, co (ked to filozoficky prezeniem) podkopava samu podstatu demokraticko-kapitalistickeho zriadenia. Uz si konecne musime vsetci uvedomit, ze nic nie je "spolocne"...
Čo s tým?
ja len konštatujem, že tie upratovačky akosi nestíhajú.
naco stavat hybridy, postavme MHD vrtulniky, MHD zastavky-heliporty a je po problemoch
jozin
Petrzalske noviny 10/2007 (18.5.2007) - Sumar petrzalskej diskusie k MHD.
Na vlastnej stranke to este nemaju, tak aspon ofotene strany (nemam k dispozicii skener, takze kvalita je taka, ako fotak dal):
http://img260.imageshack.us/img260/1587/pict0635eq8.jpg
http://img260.imageshack.us/img260/8644/pict0636te5.jpg
verejne zhromazdenie so starostom Petrzalky je naplanovane na 31.5.2007 o 16:00, CC Centrum (Jiraskova 3)