Reakcia na: Palo1987 #71108:
Daj pokoj s metrom.. povedz mi naco je BA metro? okrem toho ze monika bude stastna.. navyse aquila napisal ze BTS na tom bude lepsie, nie ze BA na tom bude lepsieRe #71110 Palo1987: Pokial viem slovenska ekonomika rastie omnoho rychlejsie ako ceska.. ale problem nie je v peniazoch.. problem je v tom ze na magistrate nie je nikto kto by mal zaujem nieco robit.. keby niekto chcel poziada sa o podporu z eurofondov... lenze sa obavam ze niekto by to mohol zneuzit a aj ked nie tak su vsetci na obede
Re #71113 eripmav: Ako je potom mozne ze Praha dostala par miliard na metro?
Mimochodom nema niekto tusenie preco linka 68 jazdi tak casto ako jazdi? Dnes som isiel z Racka na Bajkalsku (tato cesta sa da spravit 5 linkami).. ked som na Racko prisiel prave mi zdrhla 63 (plna).. kym mi dosla 61 (plna) tak prisli dve 68-ky, pricom v nich boli po odchode z Racka max. traja ludia.. Jazdi po petrzke plnsia, alebo preco chodi tak casto? Neuvazuje sa o skrateni nech nevozi vzduch?

Ámos
A akym pravom obvinujem revizorov. No z tych vlastnych skusenosti co si pisal. Kazdy z mojich kamaratov co ich niekedy chytil revizor bez listka (omylom ci schvalne) to aspon raz riesili 400 - 500Sk rovno do vacku.
Dokonca jeden si kamarata zobral bokom, nemal pri sebe doklady a furt sa ho pytal: "A čo stym spravime, a čo stym spravime..." a kedze kamos nepovedal ze dam vam 500 a nehame to tak, ale hovoril ze neviem, neviem, tak sa po chvili na neho vysral.
Kde su vnutorne kontroly? No asi nefunguju...
A na zaklade toho co pisal Mike, tak by bolo zaujimave zistit kolko sa na pokutach vybere a ake su mzdove naklady + provizie. Ci sa ta kontrola v takejto verzii vobec oplati...
Jo a natupovanie prvymi dverami by som nezavadzal. Kedysi som nad tym tiez uvazoval, ale nemozes sikanovat cestujuceho preto, ze si neni schopny urobit poriadok vo vlastnych radoch a zabezpecit normalne kontrolu CL vo vozidlach.