Reakcia na: aquila #70854:
http://www.expres.sk/?action=2&id=24697&navid=3


a preco nie 1998 ? no ze by preto, ze v roku 1998 bola aj cela ekonomika v srackach ? ze v rokoch 1999 2000 slovensko zaznamenalo dokonca _pokles_ HDP ? ze v roku 2001 sme mali uzasny rast hdp na urovni 1,9 % ?
heh, budu tam dalsie polyobludy. a ziaden park.


bol si vobec niekde inde ako v BA ?
a o niecom ako TOP 10 EU moze snivat dobrych 100 rokov 
aquila
je to na smiech... ani 40 rokov komunistov tak nedodrbkalo bratislavu (skor naopak), ako vlada KDHajzlov...
zburanie podhradia pre most SNP je proti tomu prd..