Reply on: Ámos #70832:
Ja som rodený Košičan a nemyslím si to. Keby sme sa mali spoliehať na vládu, že ona všetko vybaví, tak sa nedočkáme ničoho (a vieme ako to funguje v praxi). Tu platí jednoduché pravidlo: Ak máš schopných ľudí, ktorí sú zapálení pre správnu vec tak ju dokážu dotiahnuť dokonca, s reálnymi výsledkami.Keď máš v tíme skrachovaných looserov, tak nevybavíš ani výstavbu kruhového objazdu (natož nejakú inú rozsiahlu dopravnú stavbu resp. hocičo iné), aj keď ju vždy tesne pred voľbami ktosi sľubuje, že raz konečne bude...
Ad p. Šarák - hodlám sa s ním stretnúť osobne (keď sa prezamestnám, čo bude zanedlho). Ak by si mal záujem o bližšie informácie ohľadom toho projektu, stačí sa ozvať mailom pod nickom, resp cez icq (nick rovnaký). Priebežne môžem informovať ako sa veci majú.

aquila
je to na smiech... ani 40 rokov komunistov tak nedodrbkalo bratislavu (skor naopak), ako vlada KDHajzlov...
zburanie podhradia pre most SNP je proti tomu prd..