VOLEBNÉ MORATÓRIUM
Čo si o ňom myslíte? Nie je zbytočné? Dnes (deň konania komunálnych volieb) som išiel 20-kou a v buse (Ikarus 415) v tých vnútorných paneloch s plexisklom boli naďalej predvolebné reklamy (Ďurkovský aj Beňová).
Čo si o ňom myslíte? Nie je zbytočné? Dnes (deň konania komunálnych volieb) som išiel 20-kou a v buse (Ikarus 415) v tých vnútorných paneloch s plexisklom boli naďalej predvolebné reklamy (Ďurkovský aj Beňová).

Ámos
Precitajte si hlavne posledny odstavec.
Teraz si Kosican musi mysliet ze vlada dala Bratislave na prestavbu stanice 8 mld. a Kosice zase nic nedostali...
Ale inak takto zbezne z novin ten projekt vyzera dost zaujimavo. Nema ktomu niekto nieco viac?