Reakcia na: Beus #70201:
Teda tuším... lebo rendering browsera, a keďže ta medzera nie je , ani odstavec nie je v <p>, tak vždy z viacerých medzier za sebou urobí jednu, takže za toto stránka nemôže
Dosť veľa vecí, ktoré vážne bránia použitiu Tvojej metódy, a skutočne nie sú reálne odstrániteľné, som už napísal v dispečerovi. Odstránil by si to jedine tým, že by si dozadu namontoval plnohodnotné riadiace stanovište, ktoré umožňuje aspoň základné jazdné funkcie (radič jazdy a brzdy, piesočníky, zobrazovanie základných informácií) ovládať rovnako ako na prednom stanovišti; ďalej domontovaním zvonca, normálnych reflektorov, spätných zrkadiel, a pieskovačov aj dozadu. A to by už asi fakt bolo jednoduchšie postaviť obojsmerné vozidlo s dvoma rovnakými stanovišťami 
:
Ty sa nemas rad... 
Beus
Samozrejme že motorom, a rovnako celému vozu, je úplne jedno, ktorým smerom sa ním hýbeš. Technicky.
Iná vec je však tá, že pomocný zadný panel neposkytuje také možnosti ovládania vozidla ako predné stanovište, a prúdové rozsahy do cca 400A na zadnom paneli versus 560-580A na hlavnom radiči sú len špičkou ľadovca. A o bezpečnosti jazdy som sa už rozpisoval. Takže vozu to síce jedno je, ale vodičovi a ostatným účastníkom premávky to sotva bude jedno