Reakcia na: SZKV #65727:
keď som zistil, čo za búdu som na seba ušil - tak ma skoro odviezli na JIP s mrtvicou. A to ešte na Budvar strasse chytám autobus !
)
?, - a to sú aké peniaze, koľko muziky za to bude a odkiaľ na to zoberieme ?

si
tak to dakujem, to radsej pojdem L70 na asmn a nasledne L21, bude to iste rychlejsie a pohodlnejsie