SZKV:
Celý rozdíl mezi DPP a DPB je především v koncepci. Praha tu koncepci měla už před více jak deseti lety. Nemusíte s ní souhlasit, ale já říkám - zaplaťpánbůh, že aspoň nějaká je. Bratislava se 15 let dohadovala, jestli metro nebo tramvaje. A když se pak rozhodla pro tramvaje, vyvstala otázka co s rozchodem. To Bratislavě uškodilo a celý systém se po mnoho let jen flikoval. Nikdo nevěděl, co bude dál a proto autobusy, tramavaje a vůbec celá technická infrustruktura zaostala. V Praze se naučili mechanici v dílnách k vozům chovat a hajzlbáby vztít do ruky koště, hadr a kýbl. V DPP se naučili najmout marketingové firmy na image celého podniku - informovanost, letáky, software IT apod. V DPP se udělal velký skok u školení zaměstnanců, jak se chovat k zákazníkům. Obrovský krok udělala PID, která nemá v bývalém východním bloku obdoby. Stále je tu směšně nízké jízdné k poměru životní úrovně Pražanů. Přestože udělal DPB za posledních 6 let, co jsem BA navštívil prvně, velký skok. Stále ve mě zanechává pocit, že já jako cestující zákazník, jsem tu pro ně a ne oni pro mne. Stále ušmudlané tramvaje, JŘ nalepené na orezlém plechu, stále nespočet vrakoidních autobusů, téměř nulové zastoupení NP autobusů apod. Vím, jaká bude vaše odpověď. Toto vše se dá nalézt i v Praze. Tady se, ale neshodneme na poměru těchto problémů vyjádřených procenty v obou městech. Bratislava s Prahou si mohou podat ruce v mrhání peněz, ale rozdíl v poskytováných službách tu stále existuje a ten je markantní.
Celý rozdíl mezi DPP a DPB je především v koncepci. Praha tu koncepci měla už před více jak deseti lety. Nemusíte s ní souhlasit, ale já říkám - zaplaťpánbůh, že aspoň nějaká je. Bratislava se 15 let dohadovala, jestli metro nebo tramvaje. A když se pak rozhodla pro tramvaje, vyvstala otázka co s rozchodem. To Bratislavě uškodilo a celý systém se po mnoho let jen flikoval. Nikdo nevěděl, co bude dál a proto autobusy, tramavaje a vůbec celá technická infrustruktura zaostala. V Praze se naučili mechanici v dílnách k vozům chovat a hajzlbáby vztít do ruky koště, hadr a kýbl. V DPP se naučili najmout marketingové firmy na image celého podniku - informovanost, letáky, software IT apod. V DPP se udělal velký skok u školení zaměstnanců, jak se chovat k zákazníkům. Obrovský krok udělala PID, která nemá v bývalém východním bloku obdoby. Stále je tu směšně nízké jízdné k poměru životní úrovně Pražanů. Přestože udělal DPB za posledních 6 let, co jsem BA navštívil prvně, velký skok. Stále ve mě zanechává pocit, že já jako cestující zákazník, jsem tu pro ně a ne oni pro mne. Stále ušmudlané tramvaje, JŘ nalepené na orezlém plechu, stále nespočet vrakoidních autobusů, téměř nulové zastoupení NP autobusů apod. Vím, jaká bude vaše odpověď. Toto vše se dá nalézt i v Praze. Tady se, ale neshodneme na poměru těchto problémů vyjádřených procenty v obou městech. Bratislava s Prahou si mohou podat ruce v mrhání peněz, ale rozdíl v poskytováných službách tu stále existuje a ten je markantní.
SZKV
Já zase znám dobře Stockholm, mohu Vás ujistit, že v jejich metru jsem jako doma, a jeho síť je dost rozsáhlá. Já narážel na skutečnost, že oni měli dost rozumu si v určitou chvíli říct "dost", což v Praze postrádám- každý nový úsek je zbytečnější a zbytečnější (a přitom okružní rychlou dopravu bychom potřebovali jako prase drbání, když to nejde jinak, tak klidně i metrem). Samozřejmě bych mohl dlouho a poutavě psát o takových věcech jako že kvalitu toho metra zajišťuje okrem iného důsledné větvení všech linek (což je v Praze dosud neporušitelné dogma), ale nemá to cenu! Mohu Vám jen pogratulovat k Vaši pevné víře v dokonalost pražské MHD, i když máte věru podivného Boha ?
A co se týče lidské povahy, tak máte pravdu- cestující budou ze své podstaty nadávat vždy a všude. Ovšem je rozdíl, když ve Stockholmu baba z plna hrdla nadává a hůlkou mává (div že dech popadá) že jsou na SL ko...., protože dřív vystoupila na Alviku z tramvaje a za půl minuty (což je čas za jaký baba přešla nástupiště na druhou stranu) se jí otevřely dveře metra. Zato teď musí- chuděra- minutu čekat!! Pokud bych žil tam (o čemž silně uvažuju), zcela určitě bych během několika let podobné věci publikoval na nějakém DF (ale asi ne tady). Ale jak jistě každý vidí, jedná se o kvalitativně zcela jinou dimenzi než v Praze, navíc (a to mi vadí v obou městech hlavně) není nikde vidět snaha o principiální zlepšení. Ale asi nemá cenu, abychom se o tom dál bavili ne? Jehovistu bych taky o neexistenci Boží nepřesvědčil ?